Akupunktur Maketleri ve Cihazları

Nokta Bulucu

Akupunktur nokta araştırıcısı olarak da adlandırılan tam bir akupunktur noktası detektörü, kulak ve vücut üzerindeki patolojik olarak değiştirilmiş akupunktur noktalarının lokalize edilmesi için vazgeçilmezdir. Bu ideal nokta araştırmacı, bir yandan sofistike elektronikler ve diğer yandan mükemmel çalışma mekaniği sağlar.

Akupunktur Tens Cihazı 6 Kanallı

İğne Stimülatörü, geleneksel elektronik akupunktur tedavi aletine dayanan, modern mikro bilgisayar yüksek yeni tekniği, geleneksel Çin tıbbı akupunktur ve meridyen teorisi ile birleştirilir. Ürün, insan vücudunun akupunktur noktalarını uyarmak için düşük frekanslı darbenin uygulanması için kullanılır.

Tüm Vücut Maketi (50 cm)

İnsan anatomisine uygun şekilde dizayn edilmiştir. Tam boy insan maketi olup 50 CM uzunluğunda ve Vücutdaki tüm noktaları göstermektedir. Baş ve boyun, göğüs kafesi, baldırlar, ayak kısacası tüm vücut akupunktur noktalarına bu maket sayesinde ulaşabilirsiniz. Maketin sabit durması için masaüstü ayaklarıda mevcuttur. Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Akupunktur terapistlerin muayenelerinde...

Ayak Maketi

İnsan ayak anotomisine uygun şekilde imal edilmiştir. 22 CM uzunluğundadır. Ayak akupunktur noktalarını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Ürün plastik malzemeden imal edilmiş olup kırılmalara ve düşmelere dayanaklıdır. Bu ürün ayrıca muayene odanıza farklı bir hava katmaktadır.

Kulak Maketi

Kulak akupunktur noktalarını gösteren insan kulak anatomisine uygun kulak maketidir. Akupunktur terapistleri ve doktorları tarafından tercih edilmektedir. Muayene odanıza farklı bir hava katmak içinde bu maketi bulundurabilirsiniz. 22 CM uzunluğunda ve sert plastikten imal edilmiştir. Yere düşme ve benzeri kazalarda maket zarar görmez. Ayrıca maketin dik ve görünür durması için kendinden ayakları ...

El Maketi

İnsan el anotomisine uygun şekilde imal edilmiştir. 22 cm uzunluğundadır. El akupunktur noktalarını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Ürün plastik malzemeden imal edilmiş olup kırılmalara ve düşmelere dayanaklıdır. Bu ürün ayrıca muayene odanıza farklı bir hava katmaktadır.