Tens Elektrodları

Tens Elektrod 5×5

5x5 cm ebatındadır. Kendiliğinden yapışkanlı ve kabloludur. Yapışkanlığı uzun sürelidir. Her kablo ve cihaz modellerine uygundur. Kaliteli ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Her pakette 4 adet elektrod vardır.

Tens Elektrod 5×9

5x9 cm ebatındadır. Kendiliğinden yapışkanlı ve kabloludur. Yapışkanlığı uzun sürelidir. Her kablo ve cihaz modellerine uygundur. Kaliteli ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Her pakette 4 adet elektrod vardır.

Tens Elektrod 5×5 Çıtçıtlı

5x5 cm ebatındadır. Kendiliğinden çıtçıtlı ve kabloludur. Her kablo ve cihaz modellerine uygundur. Kaliteli ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Her pakette 4 adet elektrod vardır.

3x2 Cm Tens Elektrod (Yuvarlak)

3x2 cm ebatındadır. Kendiliğinden yapışkanlı ve kabloludur. Yuvarlak bir yapıya sahiptir. Yapışkanlığı uzun sürelidir. Her kablo ve cihaz modellerine uygundur. Kaliteli ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Her pakette 4 adet elektrod vardır.

Timsah Elektrodları

Elektroterapi cihazıyla birlikte akupunktur uygulaması yaparken, iğneye takılan timsah ağızlı mandal. Tüm iğne (pin uçlu) tens elektrot kablolarıyla uyumludur. Cihaz kablosunun klips kablosuna bağlandığı kısımda esnek ağız sayesinde seansta kablo çıkma sorunu yaşanmaz. Timsah klips ağız kısmı akupunktur iğnesini sıkıca kavrar.